Gruzínsko sa otvára svetu – Reportáž TV MARKÍZA - GINO PARADISE Tbilisi****

Atraktívna krajina pre investorov, stavebný boom, starobylá architektúra doplnená o moderné budovy - aj takéto je Gruzínsko - krajina neopakovateľných zážitkov.

TV Markíza odvysielala dňa 27.11.2021 v Televíznych novinách reportáž o Gruzínsku, krajine, ktorá zažíva stavebný a investičný boom. Reportáž začína od 27 min a 10 sek a môžete si ju pozrieť na tomto odkaze: REPORTÁŽ TV MARKÍZA - GRUZÍNSKO 

Apartmány GINO PARADISE Tbilisi**** sa nachádzajú na brehu vyhľadávaného Tbiliského mora (rezervoára pitnej vody) v rastúcom komplexe GINO Green City. Dve tretiny apartmánov sú predané už pred dokončením stavby. Kolaudácia hotela je plánovaná na 1. kvartál roka 2022. Nepremeškajte kúpu apartmánu ešte pred dokončením stavby za výhodnú cenu. Sme výhradným predajcom tohto projektu, ponuku voľných apartmánov na predaj nájdete na stránke Najlepšia investícia.

Aktuálne fotografie z výstavby komplexu GINO PARADISE Tbilisi****:

Gruzínsko sa otvára svetu ako atraktívna krajina investičných možností s čarovnou prírodou a modernou výstavbou. Hodnota nehnuteľnosti v krajine turistického rozmachu rapídne rastie, pretože cestovný ruch má veľkú podporu zo strany gruzínskej vlády. To robí z Gruzínska, a najmä z jeho hlavného mesta, krajinu s veľkým potenciálom pre investície do turistického ruchu.

Investícia do apartmánov v tejto zakaukazskej krajine ponúka garantovaný výnos 7% z kúpnej ceny apartmánu, ktorý pre majiteľa znamená pohodlný pasívny príjem. Návratnosť investície ešte podčiarkuje možnosť využiť spätný odkup apartmánu za 130% ceny po 10 rokoch. Investorom projektu je Dr. Nodari Giorgadze, Slovák s gruzínskymi koreňmi, ktorý vybudoval aj termálny park GINO PARADISE Bešeňová a mnohé iné projekty. Či už máte v Gruzínsku investičný zámer, alebo ho chcete navštíviť ako turista, investičný apartmán v GINO PARADISE Tbilisi**** Vám ponúka oboje. 30 dní dovolenky vo vlastnom apartmáne môžete využiť počas celého roka, z toho až 10 dní počas hlavnej letnej sezóny.