Chaty na predaj – Východná – Usadlosť pod Kriváňom

Ponúkame Vám šancu získať svoje vlastné tiché útočisko pod nádherným Kriváňom. Štyri útulné chatky, rozmiestené na zelených lúkach pod Vysokými Tatrami, sú teraz k dispozícii na predaj. Viac informácií o tomto projekte nájdete na: www.najlepsiainvesticia.sk

Virtuálnu prehliadku jednotlivých chát si môžete pozrieť tu: Virtuálna prehliadka chát

Názov chaty  Počet izieb Podlahová plocha Výmera pozemku Cena bez DPH Cena s DPH
Borievka   3 177m2 6695m2 650 000,00 € 780 000,00 €
Malina 3 177m2 5927m2 Rezervované
Šalvia 3 177m2 5230m2 650 000,00 € 780 000,00 €
Šípka 3 177m2 6280m2 Predané

 

Pôdorysy jednotlivých chát

Chaty v Usadlosti pod Kriváňom ponúkajú pôžitok z dotyku prírody. Tieto chaty nie sú len o luxusnom dizajne, ale rýchlo vytvárajú atmosféru, ktorá Vás pohodlne obklopí domovom.

S ich vzájomnou vzdialenosťou od 500 do 1200 metrov si môžete byť istí, že Vám poskytnú pokoj, samotu a bezpečie. To všetko iba umocní Váš zážitok z prírody okolo Vás. Bude to pre Vás čas bez rušenia, kedy si môžete naplno vychutnať prírodu v spoločnosti svojich blízkych a rodiny. 

Lokalita

Lokalita pod Kriváňom je skutočným rajom pre tých, ktorí túžia po spojení s prírodou a pokojom hôr. Chaty sa nachádzajú malebných lúkach pod Vysokými Tatrami, ponúkajúc výnimočný výhľad na jeden z najvyšších vrcholov Tatier. Toto miesto je osvetlené atmosférou pokoja a krásy, umocnenou okolitými lúkami a tichom.

Výnimočná lokalita Vám otvára dvere k neobmedzeným možnostiam objavovania okolitej prírody, či už pri pokojných prechádzkach lúkami alebo po náročnejších túrach po okolitých Tatrách.

Štandard rekreačných chát

Chaty sú konštruované so stabilným nosným systémom a základmi, ktoré zahŕňajú izoláciu pre optimálnu stabilitu. Podlahy sú vybavené dubovou palubovkou v prízemí a podkroví, zatiaľ čo kúpeľne disponujú keramickou dlažbou. Vonkajšie fasády sú chránené olejovým náterom. Okná sú kvalitné a celodrevené s izolačným trojsklom, vnútorné dvere sú plné a vyrobené z mäkkého dreva.

Vykurovanie je zabezpečené teplovodným podlahovým kúrením, kde zdrojom je tepelné čerpadlo vzduch-voda alebo krb na tuhé palivo na prízemí. Klimatizácia v podkroví je riešená dvoma jednotkami napájanými z tepelného čerpadla. Okná aj dvere sú drevené a zabezpečujú výbornú izoláciu.

Celý objekt je vybavený rekuperáciou a modernými bezpečnostnými prvkami, ako sú alarm, požiarna signalizácia a kamerový systém. Elektrická inštalácia je v súlade s normami, a objekt obsahuje aj dátové rozvody pre internet. Parkovacie miesta sú k dispozícii na spevnenej ploche. Viac informácií o štandarde nájdete na www.najlepsiainvesticia.sk