O nás

RK SPIRIT, s.r.o. je realitná kancelária so špecializáciou na regióny Liptova a Tatier. Vo svojej činnosti sa sústreďuje na komplexné služby spojené s predajom, prenájmom a kúpou nehnuteľností, ako aj na priamo nadväzujúce služby súvisiace s vlastnením nehnuteľnosti.

Základným účelom našej spoločnosti je profesionálnym sprostredkovaním predaja a prenájmu nehnuteľností pomáhať ľuďom žiť, bývať a podnikať v nehnuteľnosti podľa ich predstáv.

Naším zámerom je hlavne:

 • Pomôcť majiteľom nehnuteľnosti bezpečne a profesionálne zrealizovať (predať alebo prenajať) ich nehnuteľnosť za trhovú cenu.
 • Pomôcť zákazníkom:
  • kúpiť/prenajať nehnuteľnosť podľa ich predstáv a potrieb,
  • výhodne investovať do nehnuteľnosti,
  • poskytnutím alebo sprostredkovaním služieb, ktoré súvisia s nehnuteľnosťami.
 • Garantovať majiteľom nehnuteľnosti a zákazníkom profesionálne a korektné jednanie, ako aj priebeh obchodu (po právnej i finančnej stránke).
 • Poskytovať služby, ktoré vyžadujú minimálnu účasť majiteľov nehnuteľnosti a zákazníkov, čím šetríme hlavne ich čas a peniaze.
 • Dosiahnuť u majiteľa nehnuteľnosti alebo zákazníka také porozumenie a kredit, že sa na nás rád kedykoľvek obráti sám, alebo nás odporučí svojim známym.

 

... aj pre investorov

 

Sme silným a spoľahlivým partnerom aj pri developerských projektoch v lokalite Liptova a Tatier. Našim partnerom poskytneme oporu a poradenstvo pri dôležitých investorských rozhodnutiach, pri príprave projektu, jeho prezentácií a predaji. Správne nastavenie projektu rozhoduje o jeho úspechu alebo neúspechu.

Špecializácia na regióny Tatry a Liptov je pre našich klientov zárukou znalosti tejto lokality, prehľadu o reálnych cenách a možnostiach predaja podľa záujmu zákazníkov. Špecializácia tiež znamená veľké množstvo registrovaných záujemcov o konkrétnu nehnuteľnosť, čím sa zvyšuje pravdepodobnosť a rýchlosť predaja Vašej nehnuteľnosti.

Vážime si Váš záujem o našu spoločnosť návštevou našej internetovej stránky a tešíme sa na príležitosť osobne Vás privítať v našich pobočkách V Liptovskom Mikuláši, Ružomberku, a Poprade, kde Vám radi pomôžeme.