Vyhľadajte si svoju nehnuteľnosť
V ponuke je 90 nehnuteľností.
Apartmány Comfort v pokojnom prostredí - TILIA RESORT, Orava
Cena:
153 047,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Dolný Kubín
Obec: Dolný Kubín
Kategória: Byty
Druh: Apartmán
 
Podlahová plocha: 39 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 7324
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Spájame investíciu a zážitky v atraktívnej lokalite na Orave!

V jednom z najrýchlejšie rastúcich regiónov vzniká výnimočný projekt – Tilia Resort, a to priamo pri rieke Orava len 2 km od Dolného Kubína. Je to spojenie ubytovania v štýlových, moderných apartmánoch priamo pri novom jazere s piesočnatou plážou so zábavným i športovým vyžitím a novým hotelovým vodným parkom.

Apartmány typu C sú umiestnené mimo brehu jazera v pokojnom prostredí a zároveň v blízkosti rezortných služieb. Dvojpodlažný objekt zahŕňa štyri apartmány s plochou 48,31 m² a 45,21 m² a bezbariérovým prístupom na prvom nadzemnom podlaží.

Apartmány Comfort, umiestnené mimo brehu jazera, tvoria rozlohu 39,34 m² podlahovej plochy. Dispozične pozostávajú z priestrannej obytnej izby s kuchyňou a jedálenskou časťou so vstupom na terasu apartmánu o výmere 8,97 m2, spálne a kúpeľne s WC. Prvé nadzemné podlažie spĺňa podmienky bezbariérového prístupu a napriek pokojnejšej polohe, vám budú rezortné služby nablízku. Apartmán je vhodný pre štyri osoby.

Apartmán Comfort na 2. nadzemnom podlaží má optimálne rozloženú obytnú plochu 39,26 m² a spĺňa požiadavky pre pohodlný pobyt štyroch návštevníkov. Dispozične pozostáva z obytnej izby spojenej s kuchyňou, spálne a kúpeľne s WC. Je prakticky zariadený a optimálne presvetlený, orientovaný na juhozápad a z balkóna o výmere 5,95 m2 poskytuje panoramatický výhľad na okolitú prírodu.

Súčasťou apartmánového domu sú dve parkovacie miesta a majiteľ má nárok na rezidentské benefity v rámci klubu Owners Club Tilia.

Každý majiteľ apartmánu dostáva výnos – fixné percentá z každého pobytu na základe pravidelného mesačného reportu z vyťaženia jeho apartmánu. Predpokladaný ročný výnos je 10.800,- eur.

Uvedená cena je bez DPH.

Zaujal Vás tento projekt a máte záujem o obhliadku? Pre lepšiu predstavu máte možnosť navštíviť Show-Room v reálnej podobe.

Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, alebo na stránke www.najlepsiainvesticia.sk či www.tiliaresort.sk.

Maklér:

makler
Ing. Zuzana Štricová
+421 915 797 979

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti