Vyhľadajte si svoju nehnuteľnosť
V ponuke je 83 nehnuteľností.
2 izb. apartmán od 107.300,- eur bez DPH - novostavba - TILIA RESORT, Orava
Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Dolný Kubín
Obec: Dolný Kubín
Kategória: Byty
Druh: Apartmán
Orientácia: neuvedené
 
Podlahová plocha: 39 m2
Stav objektu: novostavba
Výťah: nie
Verejné parkovanie: neuvedené
ID inzerátu: 7324
Terasa: áno
Balkón: áno
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkaný apartmán Comfort sa nachádza v apartmánovom dome typu C, ktorý je umiestnený mimo brehu jazera, má rozlohu 39,34 m² podlahovej plochy. Dispozične pozostáva z priestrannej obytnej izby s kuchyňou a jedálenskou časťou so vstupom na terasu apartmánu o výmere 8,97 m2, spálne a kúpeľne s WC. Prvé nadzemné podlažie spĺňa podmienky bezbariérového prístupu a napriek pokojnejšej polohe, vám budú rezortné služby nablízku. Apartmán je vhodný pre štyri osoby.

Súčasťou apartmánového domu sú dve parkovacie miesta a majiteľ má nárok na rezidentské benefity v rámci klubu Owners Club Tilia.

Cena 2-izbového apartmánu je od 107.133 € bez DPH. V cene je zhrnuté dokončenie apartmánu na kľúč, vrátane jeho vybavenia.

V tomto projekte, aktuálne ako v jedinom na Slovensku, máte možnosť uhradiť len 70% z kúpnej ceny.
Zvyšok 30% kúpnej ceny sa spláca samé z výnosu počas 6 rokov pri garantovanom výnose 5% ročne.

Každý majiteľ apartmánu dostáva výnos – fixné percentá z každého pobytu na základe pravidelného mesačného reportu z vyťaženia jeho apartmánu.

Investovanie do apartmánov v TILIA RESORT na Orave ponúka budúcim majiteľom garantovaný výnos vo výške 5% alebo plávajúci výnos vo výške od 5% do 10%. Rozdelenie plávajúceho výnosu je nadštandardné a to 70% pre vlastníka a 30% pre vyťažovaciu spoločnosť.

Pri zaplatení 80% kúpnej ceny pri podpise Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve platí zľava vo výške 5%.

Majiteľské benefity zahŕňajú bezplatné využitie apartmánu 21 dní ročne, zdarma 4 celoročné permanentky na pláž a 2 celoročné permanentky do aquaparku a wellness a zľavy na služby rezortu.

Zaujal Vás tento projekt a máte záujem o obhliadku? Pre lepšiu predstavu máte možnosť navštíviť Show-Room v reálnej podobe.

Spájame investíciu a zážitky v atraktívnej lokalite na Orave!

V jednom z najrýchlejšie rastúcich regiónov vzniká výnimočný projekt – Tilia Resort, a to priamo pri rieke Orava len 2 km od Dolného Kubína. Je to spojenie ubytovania v štýlových, moderných apartmánoch priamo pri novom jazere s piesočnatou plážou so zábavným i športovým vyžitím a novým hotelovým vodným parkom.

Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, alebo na stránke www.najlepsiainvesticia.sk

Maklér:

makler
Ing. Zuzana Štricová
+421 915 204 151

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti