Vyhľadajte si svoju nehnuteľnosť
V ponuke je 90 nehnuteľností.
Apartmán Premium /Plus s privátnym vstupom do jazera – TILIA RESORT
Cena:
186 751,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Dolný Kubín
Obec: Dolný Kubín
Kategória: Byty
Druh: Apartmán
 
Podlahová plocha: 41 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 7323
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Spájame investíciu a zážitky v atraktívnej lokalite na Orave!

V jednom z najrýchlejšie rastúcich regiónov vzniká výnimočný projekt – Tilia Resort, a to priamo pri rieke Orava len 2 km od Dolného Kubína. Je to spojenie ubytovania v štýlových, moderných apartmánoch priamo pri novom jazere s piesočnatou plážou so zábavným i športovým vyžitím a novým hotelovým vodným parkom.

Dvojpodlažné apartmánové domy typu B sú umiestnené na severozápadnej hranici jazera a každý ponúka 4 apartmány. Na výber sú dva typy apartmánov: Premium Plus s celkovou rozlohou 52,01 m² (1.PP) alebo Premium 46,79 m² (1.NP).

Apartmán Premium Plus sa nachádza na 1. podzemnom podlaží apartmánového domu a so svojou podlahovou plochou 40,61 m² poskytuje komfortný pobyt pre štyri osoby. Dispozične pozostáva zo spálne, kúpeľne, kuchynky a obývacej izby so vstupom na terasu o výmere 11,40 m². Jeho prednosťou je jedinečný výhľad a súkromný vstup do jazera.

Apartmán Premium s rozlohou 40,40 m² sa nachádza na prvom poschodí apartmánového domu typu B. Dispozične pozostáva zo spálne, kuchynky, priestrannej obývacej izby so vstupom na balkónovú terasu o výmere 6,39m2 a veľkorysej kúpeľne s výhľadom na jazero.

Každý apartmán má k dispozícii parkovacie miesto priamo v areáli a majiteľ má nárok na využitie rezidentských benefitov v rámci klubu Owners Club Tilia.

Každý majiteľ apartmánu dostáva výnos – fixné percentá z každého pobytu na základe pravidelného mesačného reportu z vyťaženia jeho apartmánu. Predpokladaný ročný výnos je 10.800,- eur.

Uvedená suma je bez DPH.


Zaujal Vás tento projekt a máte záujem o obhliadku? Pre lepšiu predstavu máte možnosť navštíviť Show-Room v reálnej podobe.

Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, alebo na stránke www.najlepsiainvesticia.sk či www.tiliaresort.sk.

Maklér:

makler
Ing. Zuzana Štricová
+421 915 797 979

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti