Vyhľadajte si svoju nehnuteľnosť
V ponuke je 90 nehnuteľností.
Apartmán DeLuxe / Plus priamo na brehu jazera - TILIA RESORT
Cena:
199 753,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Dolný Kubín
Obec: Dolný Kubín
Kategória: Byty
Druh: Apartmán
 
Podlahová plocha: 39 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 1
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 7322
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Spájame investíciu a zážitky v atraktívnej lokalite na Orave!

V jednom z najrýchlejšie rastúcich regiónov vzniká výnimočný projekt – Tilia Resort, a to priamo pri rieke Orava len 2 km od Dolného Kubína. Je to spojenie ubytovania v štýlových, moderných apartmánoch priamo pri novom jazere s piesočnatou plážou so zábavným i športovým vyžitím a novým hotelovým vodným parkom.

Apartmánové domy typu A sú dvojpodlažné, nízke s pultovou strechou, priamo na brehu jazera orientované na juhozápad a každý ponúka dva apartmány. Na výber je apartmán DeLuxe Plus s celkovou plochou 65,10 m² (1.PP) alebo apartmán DeLuxe 51,13 m² (1.NP).

Apartmán DeLuxe Plus sa nachádza na prízemí apartmánového domu A a so svojou podlahovou plochou 38,60 m² poskytuje komfortný pobyt pre štyri osoby. Disponuje terasou o výmere 26,5 m2, ktorá je prístupná z obývacej izby a zo spálne, kúpeľňou a vybavenou kuchynkou. Jeho prednosťou je jedinečný výhľad a súkromný vstup do jazera.

Apartmán DeLuxe s rozlohou 38,60 m² sa nachádza na prvom poschodí a otvoreným výhľadom z balkónovej terasy o výmere 12,53m2 ponúka dostatok priestoru pre rodiny s deťmi. Útulný a kvalitne zariadený apartmán je k dispozícii pre štyri osoby.

Súčasťou apartmánového domu sú dve parkovacie miesta a majiteľ má nárok na rezidentské benefity v rámci klubu Owners Club Tilia.

Každý majiteľ apartmánu dostáva výnos – fixné percentá z každého pobytu na základe pravidelného mesačného reportu z vyťaženia jeho apartmánu. Predpokladaný ročný výnos je 10.800,- eur.


Zaujal Vás tento projekt a máte záujem o obhliadku? Pre lepšiu predstavu máte možnosť navštíviť Show-Room v reálnej podobe.

Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, alebo na stránke www.najlepsiainvesticia.sk či www.tiliaresort.sk.

Maklér:

makler
Ing. Zuzana Štricová
+421 915 797 979

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti