Vyhľadajte si svoju nehnuteľnosť
V ponuke je 90 nehnuteľností.
Stavebný rovinatý pozemok na predaj – Kvačany, Liptovský Mikuláš - 1900m2
Cena:
60,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Kvačany
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 1900 m2
Vodovod: na pozemku
Umiestnenie Elektriny: pri pozemku
Umiestnenie Plynu: na pozemku
Umiestnenie kanalizácie: nie je
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 7236
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj veľký rovinatý pozemok s výmerou 1900 m2, ktorý leží na začiatku obce Kvačany. Podľa schváleného Územného plánu obce Kvačany je určený na výstavbu rodinných domov.

Cez pozemok vedie vodovodné aj plynové potrubie. Pripojenie na elektrickú sieť môže doriešiť majiteľ na požiadanie. Presné trasovanie sietí a vhodné body napojenia odprezentujeme na osobnom stretnutí.

Pozemok je nielen rozľahlý, ale taktiež veľmi slnečný. Je priam ideálny na výstavbu jedného priestranného rodinného domu s veľkou záhradou (+ garáže, terasa, altánok atď....) alebo na ďalšie rozparcelovanie. Vďaka tomu je okrem vlastného bývania aj skvelou investičnou príležitosťou!

Centrum mesta Liptovský Mikuláš je vzdialené len necelých 20 min autom. Akýmkoľvek smerom sa vydáte, cestou objavíte hneď niekoľko miest, ktoré sa určite oplatí navštíviť, ako napr.: Vodná nádrž Liptovská Mara (5 min), Vodný park Tatralandia (9 min), Vodný park Bešeňová (15 min) a pod. Milovníci prírody a turisti si prídu na svoje v obľúbenej Kvačianskej doline a Prosieckej doline. V zimnom období máte na výber hneď niekoľko lyžiarskych stredísk, pre začiatočníkov je tu Skicentrum Žiar – Dolinky a pokročilým sa zas bude páčiť známe stredisko Jasná - Nízke Tatry.

Maklér:

makler
Bc. Eva Droppová
+421 915 699 032

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti