Vyhľadajte si svoju nehnuteľnosť
V ponuke je 83 nehnuteľností.
3-izbový apartmán LUXURY s terasou - Liptov - Demänová
Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Demänová Rezort
Kategória: Byty
Druh: Apartmán
Orientácia: neuvedené
 
Podlahová plocha: 60 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 2
Výťah: neuvedené
Verejné parkovanie: neuvedené
ID inzerátu: 7089
Terasa: áno
Balkón: neuvedené
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Investícia v podobe LUXURY apartmánu vo fungujúcom projekte DEMÄNOVÁ REZORT !

Ponúkaný 3-izbový apartmán s terasou sa nachádza na druhom a treťom nadzemnom podlaží apartmánového domu Luxury F. Má obytnú plochu 60 m2 a dispozične pozostáva zo vstupnej haly, obytnej haly, samostatnej spálne, kúpeľne a samostatného WC na 2.NP a z chodby, kúpeľne s WC a samostatnej spálne na 3.NP. Apartmán má vlastnú terasu o výmere 11m2. Ubytovacia kapacita je pre 6 osôb. Je zariadený v modernom, vzdušnom a útulnom dizajne.

Apartmán môžete využívať s rodinou a priateľmi a zároveň ho vyťažuje vyťažovacia spoločnosť a majiteľ apartmánu má z neho výnos vyplácaný mesačne vo výške 5-12% ročne.

V DEMÄNOVÁ REZORT Vám ponúkame na predaj apartmány rôznej veľkosti a dispozície, určené hlavne na celoročné rekreačné využitie. Súčasťou komplexu sú aj moderné drevodomy. V rámci rezortu je k dispozícii reštaurácia, wellness, detské ihriská, Aquapark, SKI centrum, lyžiarska škola, bežkárska trať, požičovňa lyží a e-bike, jump zóna, lezecká stena, 3D bludisko, bikros. Začiatok prevádzky komplexu bol už v zimnej sezóne r.2018/2019.

Apartmány sa nachádzajú v centre turistického ruchu pri vstupe do Demänovskej doliny - obľúbeného lyžiarskeho strediska JASNÁ (15min na svah, 15min k vode, 5min do mesta Liptovský Mikuláš). Každý apartmán bytového domu má exkluzívnu polohu na kopci, s ktorou sú spojené jedinečné výhľady na okolité vrchy a prírodu.

Termín dokončenia apartmánového domu je december 2025.

Viac informácii aj cenu poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

Maklér:

makler
Ing. Zuzana Štricová
+421 915 204 151

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti