Vyhľadajte si svoju nehnuteľnosť
V ponuke je 97 nehnuteľností.
REZERVOVANÝ - 1 izbový apartmán na 3. podlaží, HOTEL AKVAMARÍN****
Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Ružomberok
Obec: Bešeňová
Ulica: Bešeňová
Kategória: Byty
Druh: Apartmán
Orientácia: neuvedené
 
Podlahová plocha: 38 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 3
Výťah: áno
Balkón: nie
Loggia: áno
Verejné parkovanie: áno
ID inzerátu: 7350
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Nový hotel AKVAMARÍN Bešeňová**** je už v prevádzke.

Hotel je jedinečný svojím vybavením a službami: Vysoký **** štandard interiéru, centrálne riešené kúrenie/klimatizácia hotelového typu.
1-izbový apartmán na 3. poschodí má výmeru 38,30 m2 obytnej plochy a loggiu o výmere 6 m2. Dispozične pozostáva zo samostatnej izby, kuchynky, chodby/šatníka, kúpeľne s WC a loggie. Prislúcha k nemu aj sklad o výmere 1,11 m2 (nachádzajúci sa mimo apartmánu – na chodbe). Predáva sa zariadený. Priamo pred hotelom je termálny bazén otvorený celoročne, Sky bar s jacuzzi na najvyššom podlaží hotela s výhľadom na celý Liptov, nadštandardný Lobby bar, reštaurácia s kapacitou 225 osôb. Zhodnotenie vo forme rastu ceny rekreačného apartmánu v špičkovej lokalite.

Apartmán ponúka bezstarostnú investíciu s pravidelne vyplácaným výnosom, ktorý závisí od skutočnej vyťaženosti apartmánu (v podiele 35% z výnosu pre vyťažovaciu spoločnosť a 65% pre majiteľa).

Majiteľ získa nasledovné benefity:
- Má nárok na zľavu vo výške 25% z celodenného cenníkového vstupného do vodného parku pre 4 osoby určené vlastníkom apartmánu bez vstupu do saunového sveta a to po dobu 3 rokov od nadobudnutia právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia na Komplex GINO PARADISE Bešeňová.
- Ubytovaní hostia v apartmáne budú mať zľavu 20% zo vstupného do vodného parku Bešeňová v zmysle platných podmienok prevádzkovateľa aquaparku.
- Majiteľ má 4 celoročné neprenosné lístky na vstup do vodného parku Bešeňová zadarmo.
- Grátis 30 dní majiteľského pobytu v priebehu kalend. roka, maximálne však 15 za sebou nasledujúcich kalendárnych dní/pobyt počas mimosezóny.

Možnosť odpočtu DPH pri kúpe na platcu!

Viac informácii aj cenu poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

Maklér:

makler
Ing. Zuzana Štricová
+421 915 797 979

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti