Vyhľadajte si svoju nehnuteľnosť
V ponuke je 97 nehnuteľností.
Apartmán DeLuxe Plus pri jazere - TILIA RESORT, Orava, garatovaný výnos 5%
Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Dolný Kubín
Obec: Dolný Kubín
Kategória: Byty
Druh: Apartmán
Orientácia: neuvedené
 
Podlahová plocha: 39 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 1
Výťah: nie
Balkón: áno
Loggia: nie
Verejné parkovanie: neuvedené
ID inzerátu: 7322
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Spájame investíciu a zážitky v atraktívnej lokalite na Orave!

V jednom z najrýchlejšie rastúcich regiónov vzniká výnimočný projekt – Tilia Resort, a to priamo pri rieke Orava len 2 km od Dolného Kubína. Je to spojenie ubytovania v štýlových, moderných apartmánoch priamo pri novom jazere s piesočnatou plážou so zábavným i športovým vyžitím a novým hotelovým vodným parkom.

Apartmán DeLuxe Plus sa nachádza na prízemí apartmánového domu A, ktorý sa nachádza priamo na brehu jazera orientovaný na juhozápad a so svojou podlahovou plochou 38,60 m² poskytuje komfortný pobyt pre štyri osoby. Disponuje terasou o výmere 26,5 m2, ktorá je prístupná z obývacej izby a zo spálne, kúpeľňou a vybavenou kuchynkou. Jeho prednosťou je jedinečný výhľad a súkromný vstup do jazera.

Súčasťou apartmánového domu sú dve parkovacie miesta a majiteľ má nárok na rezidentské benefity v rámci klubu Owners Club Tilia.

Každý majiteľ apartmánu dostáva výnos – fixné percentá z každého pobytu na základe pravidelného mesačného reportu z vyťaženia jeho apartmánu. Predpokladaný ročný výnos je 10.800,- eur.

Investovanie do apartmánov v TILIA RESORT na Orave ponúka budúcim majiteľom garantovaný výnos vo výške 5% alebo plávajúci výnos vo výške od 5% do 10%. Rozdelenie plávajúceho výnosu je nadštandardné a to 70% pre vlastníka a 30% pre vyťažovaciu spoločnosť.

Pri zaplatení 80% kúpnej ceny pri podpise Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve platí zľava vo výške 5%.

Majiteľské benefity zahŕňajú bezplatné využitie apartmánu 21 dní ročne, zdarma 4 celoročné permanentky na pláž a 2 celoročné permanentky do aquaparku a wellness a zľavy na služby rezortu.

Zaujal Vás tento projekt a máte záujem o obhliadku? Pre lepšiu predstavu máte možnosť navštíviť Show-Room v reálnej podobe.

Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, alebo na stránke www.najlepsiainvesticia.sk či www.tiliaresort.sk.

Maklér:

makler
Ing. Zuzana Štricová
+421 915 797 979

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti