Vyhľadajte si svoju nehnuteľnosť
V ponuke je 90 nehnuteľností.
Moderný 1-izbový apartmán na 6. podlaží - HOTEL AKVAMARÍN****
Cena:
270 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Ružomberok
Obec: Bešeňová
Kategória: Byty
Druh: Apartmán
 
Podlahová plocha: 43 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 6
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
ID inzerátu: 7280
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Chceli by ste vlastniť apartmán v **** hoteli v známom a výborne fungujúcom rekreačnom rezorte Vodný park Bešeňová a s krásnym výhľadom na Nízke Tatry? Nový hotel AKVAMARÍN Bešeňová**** je už v prevádzke!

Hotel je jedinečný svojím vybavením a službami: Vysoký **** štandard interiéru, centrálne riešené kúrenie/klimatizácia hotelového typu.
1-izbový apartmán na 6. poschodí má výmeru 37m2 obytnej plochy a loggiu o výmere 5,87m2.
Dispozične pozostáva zo samostatnej izby, kuchynky, chodby/šatníka, kúpeľne s WC a loggie. Prislúcha k nemu aj sklad o výmere 1,11 m2 (nachádzajúci sa mimo apartmánu – na chodbe). Predáva sa zariadený.
Priamo pred hotelom je termálny bazén otvorený celoročne, Sky bar s jakuzzi na najvyššom podlaží hotela s výhľadom na celý Liptov, nadštandardný Lobby bar, reštaurácia s kapacitou 225 osôb. Zhodnotenie vo forme rastu ceny rekreačného apartmánu v špičkovej lokalite.

Apartmán ponúka bezstarostnú investíciu s pravidelne vyplácaným výnosom, ktorý závisí od skutočnej vyťaženosti apartmánu (v podiele 35% z výnosu pre vyťažovaciu spoločnosť a 65% pre majiteľa).

Majiteľ získa nasledovné benefity:
- Má nárok na zľavu vo výške 25% z celodenného cenníkového vstupného do vodného parku pre 4 osoby určené vlastníkom apartmánu bez vstupu do saunového sveta a to po dobu 3 rokov od nadobudnutia právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia na Komplex GINO PARADISE Bešeňová.
- Ubytovaní hostia v apartmáne budú mať zľavu 20% zo vstupného do vodného parku Bešeňová v zmysle platných podmienok prevádzkovateľa aquaparku.
- Majiteľ má 4 celoročné neprenosné lístky na vstup do vodného parku Bešeňová zadarmo
- Grátis 30 dní majiteľského pobytu v priebehu kalend. roka, maximálne však 15 za sebou nasledujúcich kalendárnych dní/pobyt počas mimosezóny.

Cena je uvedená s DPH, možnosť odpočtu DPH pri kúpe na platcu!

Viac informácii aj cenu poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

Maklér:

makler
Ing. Zuzana Štricová
+421 915 797 979

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti