Vyhľadajte si svoju nehnuteľnosť
V ponuke je 81 nehnuteľností.
2-izbový apartmán s výhľadom na Vysoké Tatry - Smokovec
Cena:
239 000,00 €
Kraj: Prešovský kraj
Okres: Poprad
Obec: Vysoké Tatry
Ulica: Dolný Smokovec
Kategória: Byty
Druh: Apartmán
 
Podlahová plocha: 61 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 1
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 7200
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

2-izbový apartmán na 2. nadzemnom podlaží bytového domu s celkovou rozlohou 61 m². Dispozične pozostáva z chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou, samostatnej izby, kúpeľne a samostatného WC. Má balkón o výmere 9 m2. V cene je sklad o výmere 3,6 m2. K bytu je potrebné si dokúpiť garážové státie.

Apartmán je skolaudovaný a je predávaný ako holobyt s dokončenými omietkami, potermi a rozvodmi inštalácií. Byt má hliníkové okná s trojsklami a akustické, protipožiarne, bezpečnostné vstupné dvere do bytu. Kúrenie je decentralizované elektrické podlahové s wifi hlavným termostatom ovládané cez internet. Má vlastný ohrev teplej vody a rekuperačnú stenovú vetraciu jednotku nastaviteľnú cez wifi. Partnerská spoločnosť developera ponúka majiteľovi dokončenie interiéru bytu na kľúč.

Bytový dom ponúka Smart riešenia, kde pomocou aplikácie v telefóne bude možné napr. využívať službu elektronického vrátnika, odomykať dvere, nastavovať kúrenie a pod.

Nehnuteľnosť je vhodná na celoročné aj rekreačné bývanie.

Veľká výhoda je, že 2 minúty pešo od bytového domu je železničná stanica.

Bytový dom “POD LESOM“ je projekt novostavby v Dolnom Smokovci, ktorej výsledkom bude 17 dvoj- až štvor-izbových bytov rozložených na troch podlažiach a podkroví, a na prízemí bude 1 komerčný priestor. Súčasťou objektu bude aj 20 garážových státí na prvom podzemnom podlaží a 13 parkovacích miest pred bytovým domom.

Dolný Smokovec je mestskou časťou mesta Vysoké Tatry a práve táto exkluzívna poloha pod Tatrami ponúka bohaté možnosti turistického, lyžiarskeho a rekreačného vyžitia. V tejto oblasti nájde majiteľ pokojné bývanie v tichej lokalite, a zároveň výbornú dostupnosť do viacerých centier turistického ruchu v Tatrách ako Tatranská Lomnica, Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso.
Zastávka (trasa: Poprad Tatry - Štrbské Pleso) je vzdialená len 220m od bytového domu Pod Lesom, len pár minút pešo.

Pri kúpe bytu je potrebné si dokúpiť aj garážové státie v spoločnej garáži v cene 19.000€ s DPH.
Ceny sú uvedené s DPH, pri kúpe na platcu je možný odpočet DPH.


Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

Maklér:

makler
Mgr. Dušan Štric
+421 915 79 79 79

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti