Vyhľadajte si svoju nehnuteľnosť
V ponuke je 71 nehnuteľností.
Luxusný 2-izbový apartmán s balkónom vo Vysokých Tatrách - Vila Olívia, Nový Smokovec
Cena:
346 800,00 €
Kraj: Prešovský kraj
Okres: Poprad
Obec: Vysoké Tatry
Ulica: Nový Smokovec
Kategória: Byty
Druh: Apartmán
 
Podlahová plocha: 43 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 1
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 7196
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Investícia v podobe apartmánu v exkluzívnej lokalite Vysokých Tatier.

Ponúkame Vám na predaj investičný apartmán vo Vile Olívia, v top centre turistického ruchu - v Novom Smokovci, priamo v srdci Vysokých Tatier. Projekt Vila Olívia je výsledok spojenia krásnej nedotknutej prírody s modernou architektúrou. Apartmány sú v prevádzke a ponúkajú spojenie bezstarostnej investície s možnosťou rekreačného vyžitia v zime aj v lete.

Ponúkaný 2- izbový apartmán s balkónom má výmeru 42,45 m2 (42,45 m2 apartmán + 9 m2 balkón) a nachádza sa na prvom poschodí stavby Vila Olívia. Dispozične pozostáva z predsiene, obývacieho priestoru, samostatnej izby a kúpeľne s WC a balkónu. Predáva sa zariadený, je vybavený modernými spotrebičmi ako TV, umývačka riadu, práčka so sušičkou, vstavaná dvojplatnička, digestor a varná kanvica.

Vila Olívia pozostáva z 10 apartmánov a ponúka služby recepcie, reštauráciu, detský kútik, ako aj možnosť úschovy lyží v lyžiarni. Je určený najmä pre tých, ktorí sa nechcú starať o prevádzku svojej nehnuteľnosti a chcú mať pravidelný výnos z vyťažovania, alebo pre tých, ktorí chcú mať apartmán celoročne iba pre seba. O správu a vyťažovanie apartmánov sa stará skúsená spoločnosť Aplend, s.r.o., s ktorou má budúci majiteľ apartmánu možnosť uzatvoriť zmluvu o nájme na 10 + 10 rokov.
Podiel na zisku sa v tom prípade delí v pomere 60% pre majiteľa apartmánu a 40% pre vyťažovateľa. Majiteľ získa aj množstvo benefitov ako napr. 60 nocí majiteľského pobytu ročne grátis a iné.

Uvedená cena je s DPH, v prípade platcu je možný odpočet DPH.

Nový Smokovec je mestskou časťou mesta Vysoké Tatry a práve táto exkluzívna poloha pod Tatrami ponúka bohaté možnosti turistického, lyžiarskeho a rekreačného vyžitia. V tejto oblasti nájde majiteľ pokojné bývanie v tichej lokalite, a zároveň výbornú dostupnosť do viacerých centier turistického ruchu v Tatrách ako Tatranská Lomnica, Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso.

Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o..

Maklér:

makler
Ing. Zuzana Štricová
+421 915 797 979

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti