Vyhľadajte si svoju nehnuteľnosť
V ponuke je 64 nehnuteľností.
REZERVOVANÉ - 2-izbový byt vo vynikajúcej lokalite na predaj - Nitra, Chrenová
Cena:
85 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nitra
Obec: Nitra
Ulica: Trieda Andreja Hlinku
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 54 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí: 12
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 7148
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vynikajúcej lokalite, na ulici Trieda Andreja Hlinku, v Nitre - mestská časť Chrenová. Byt je momentálne prerobený na menší 3-izbový byt za vynikajúcu – uvádzaciu - cenu, ktorá pôjde určite hore. Takže tu platí ,,kto prv príde, ten prv melie".

Súčasní majitelia urobili z kuchyne izbu. Byt má tak malý kuchynský kút, pokiaľ veľa nevaríte, bude to pre Vás úplne postačujúce. Tí, ktorí túžite po väčšej kuchyni máme pre vás riešenie rekonštrukcie bytu. Túto rekonštrukciu bytu vám vieme aj zrealizovať. Aj preto je RK SPIRIT nie obyčajná realitná kancelária. Návrh rekonštrukcie nájdete vo fotogalérii.

Byt sa nachádza na 12. podlaží 14-podlažného bytového domu. Má dva balkóny, jeden zo spálne orientovaný na juh a druhý veľký z kuchyne na juhozápad. Bytový dom má dva výťahy, bol zrekonštruovaný v roku 2015, a to: fasáda, balkóny, vestibul + schránky, výťah, stúpačky. Na prízemí má vstup do pivničných priestorov. Pivnica je panelová s plnými dverami.

Mesačné náklady (komplet pre 3 dospelé osoby ):
- 131€ (nájomné, voda + kúrenie),
- 33€ elektrika.

Z bytu máte na skok všade, či už do centra mesta, do obchodného N - centra, škôlky, školy, obchodov, za zábavou, krčmičky, detské ihriská a pod. V okolí je skrátka dokonalá občianska vybavenosť. A k tomu máte ešte nádherný výhľad na Kalváriu, na Nitriansky hrad z najzelenšieho sídliska na Slovensku.

Môj TIP a odporúčanie:
Kompletná rekonštrukcia na plnohodnotný trojizbový byt je v cene cca 17.000,-€, bez kuchynskej linky, ktorú vieme však zabezpečiť vo výbornej cene podľa požiadaviek nového majiteľa.

Myslím si, že v dnešnej dobe za túto cenu aj po rekonštrukcii byt na Chrenovej len veľmi ťažko nájdete. Preto práve teraz je ten správny čas objednať si obhliadku u mňa na tel. č. +421 911 66 12 13.
Som vám k dispozícii aj počas víkendov!

Maklér:

makler
Ing. Viliam Halmeš
+421 911 661 213

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti