Vyhľadajte si svoju nehnuteľnosť
V ponuke je 64 nehnuteľností.
Rodinný dom s veľkým pozemkom na PREDAJ - Zbehy, Nitra
Cena:
89 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nitra
Obec: Zbehy
Ulica: Zbehy
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 1758 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 7137
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci ZBEHY, adresa: Zbehy 95, s veľkým pozemkom o celkovej výmere 1 758 m2 pri hlavnej ceste, 150 m od potravín a obecného úradu, v blízkosti kostola.

Rodinný dom bol postavený v roku 1970 z materiálu Porfix 38 + priečky z tehly , je omietnutý brizolitom, polovica je podpivničená.
Výhody: Dom má ideálnu strategickú polohu z hľadiska dopravnej dostupnosti, nakoľko sa nachádza len 7 minút autom od mesta Nitra. Zároveň má perfektný a rýchly prístup na diaľničný privádzač R1, cca 5 min. V obci je plná občianska vybavenosť. Pozemok je rovinatý a v tichej lokalite. Keď zoberieme len výmeru pozemku a cenu, za ktorý sa dom s pozemkom predáva, tak cena za m2 je 50,62,- €, na pozemku alebo pred ním sú všetky siete.

Môj tip 1:
Dom má praskliny na múroch - podľa majiteľov sú už stabilné, no určite potrebujú rekonštrukciu. V oblasti kúpeľne bola zvlhnutá stena, kvôli prasknutému potrubiu.
Riešenie: nájdenie a oprava chybnej časti alebo nový rozvod v oblasti kúpeľne. Je potrebné odviesť dažďovú vodu z odkvapového systému do drenážnej jamy ďalej od základov domu.
Dom sa nachádza v prednej časti rozsiahleho pozemku, vyžaduje buď rozsiahlejšiu rekonštrukciu, alebo ho treba zbúrať a nahradiť novým objektom.
V zadnej časti si postaviť vlastný rodinný domček s veľkou úžitkovou a okrasnou záhradou, bazénom a záhradným domčekom.
Na základe písomnej informácie od Obce Zbehy (ÚPI) je možné v zadnej časti postaviť ešte jeden dom, po prerozdelení parciel novým GP – geometrickým plánom.

Parametre výstavby podľa ÚPI :
- Koeficient zastavania : max 0,30 - 0,35
- Koeficient spevnených plôch : max 0,15 – 0,20
- Zástavba s rodinnými domami do 2NP + podkrovie, resp. ustúpené podlažie
- Minimálna veľkosť pozemkov pre výstavbu rodinných domov je 500 m2

Môj tip 2:
Pôvodný dom zbúrať a postaviť na jeho mieste nový dom, v zadnej časti je možné postaviť ešte jeden dom, ako sme spomínali vyššie. Je to vhodný pozemok pre súrodencov, ktorí chcú bývať blízko seba. Alebo menší domček pre starých rodičov a väčší domček pre mladú rodinku. Mladí majú tak v blízkosti na výpomoc starých rodičov, avšak nebývajú v jednom dome a jednej domácnosti. Prípadne pozemok je vhodný pre dobrých kamarátov, ktorí chcú bývať vedľa seba a získať krásne veľké pozemky za super cenu!

Môj tip 3:
Vlastná firma s rodinným domom na jednom mieste. Rekonštrukciou alebo nahradením prednej stavby je možné mať aj svoju vlastnú firmu vpredu pri ceste a v zadnej časti si postaviť svoje bývanie. Pozemok je veľkorysý aj čo sa týka vytvorenia miest na parkovanie. Zameranie firmy vieme odkonzultovať priamo na Obci ZBEHY.

VODA : ÁNO z vŕtanej studne - priemer rúry 400mm do hĺbky 4-5m ( obecná prípojka je na pozemku, no nie je napojená – hlavný rozvod je na kraji cesty oproti cez ulicu )
PLYN : ÁNO ( no je odstavený – platí sa udržiavací poplatok ) – Kotol DESTILA aj na tuhé palivo
ELEKTRIKA : ÁNO ( no je odstavená – platí sa udržiavací poplatok )
KANALIZÁCIA : NIE JE , je na pozemku 15 m3 žumpa – NOVÁ OBECNÁ KANALIZÁCIA ide pre pozemkom!

Som presvedčený, že toto je ponuka, ktorá sa neodmieta, výborný pomer hodnota a úžitok, dlho neváhajte a dohodnite si so mnou obhliadku! Som vám k dispozícii aj počas víkendov.
V prípade záujmu o obhliadku alebo bližších informácií ma neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 911 66 12 13.

Maklér:

makler
Ing. Viliam Halmeš
+421 911 661 213

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti