Vyhľadajte si svoju nehnuteľnosť
V ponuke je 60 nehnuteľností.
REZERVOVANÉ - Rodinný dom s veľkým pozemkom, jazerom a lesíkom - Obyce - Nitra
Cena:
dohodou
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Zlaté Moravce
Obec: Obyce
Ulica: Cintorínska
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 580 m2
Plocha pozemku: 14830 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 7136
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

RK SPIRIT Vám VÝHRADNE ponúka na predaj starší, čiastočne zrekonštruovaný dvojpodlažný rodinný dom, ktorý sa nachádza na nadštandardne veľkom 14 830 m2 (1,483 ha) slnečnom, rovinatom pozemku v úžasne tichom prostredí s vlastným lesíkom, lúkou, ovocným sadom, dvoma jazierkami a hospodárskymi budovami.

Je perfektne situovaný v strede obce Obyce, na ulici Cintorínska, v slepej uličke 100 m od centra obce – obecný úrad ,pošta, doktor, COOP Jednota , krčma. Obyce majú aj vlastnú škôlku a základnú školu.

Obec Obyce je čoraz viac vyhľadávanou a žiadanou lokalitou, nachádza sa v údolí rieky Žitava. Zaberá úzku dolinu medzi výbežkami pohoria Tribeč a Pohronský Inovec. Dostupnosť do okresného mesta Zlate Moravce je cca 7 min. autom alebo autobusom. V blízkosti sú historicky známe Topoľčianky, Krásna horská obec Jedľové Kostoľany s množstvom turistických možností. V zimnom období si môžete zalyžovať v neďalekom lyžiarskom stredisku Drozdovo. V okolí je množstvo cyklotrás, jedna z najzaujímavejších je na rekonštruovaný hrad Hrušov. Kultúrne, športové vyžitie v okolí je jedno z najlepších v Zlato - moraveckom okrese s pohľadu dostupnosti a organizovania spoločenských udalosti.

Dom je postavený z tehly v kombinácií s obkladom kameňom čo môžete vidieť aj na fotografiách. Podkrovie ponúka možnosť rozšíriť obytnú plochu, či už o bývanie alebo spoločenské miestnosti. Zdrojom vody je mestská voda, dom má aj 2 vlastné studne a žumpu. Vykurovanie je plynom (kúrenie s novým kotlom VIESSMANN ), alternatívne kúrenie je krbom. Elektrina je v celom objekte. Kanalizácia : NIE JE , na pozemku je žumpa – nová ešte nie je osadená, je však zakúpená.
Dom umožňuje novému majiteľovi zrekonštruovať si ho podľa vlastných predstáv a realizovať sa akýmkoľvek spôsobom.

Výhody: Dom má ideálnu strategickú polohu z hľadiska dopravnej dostupnosti, nakoľko sa nachádza len 7 minúty autom od mesta Zlaté Moravce. Zároveň má perfektný a rýchly prístup na diaľničný privádzač R1. cca 10 min.
Keď vstúpite za bránu domu nachádzate sa v úplne inom svete a pritom v úplnom strede obce a blízkosti okresného mesta a diaľnice.

Môj tip 1:
Ak hľadáte miesto kam uniknete od rušného mesta – TU ste na správnej adrese. Ak hľadáte svoje dlho vysnívané bývanie, nenechajte si ujsť túto jedinečnú ponuku, lebo:
NEMUSÍTE:
- absolvovať milión obhliadok, aby ste našli pozemok, ktorý Vás osloví,
- budovať inžinierske siete, prístupovú cestu.
Zrekonštruujete si dom, ktorý je na perfektnom mieste s MÁLO VÍDANÝM pozemkom a so všetkými sieťami. Prostredie prináša novému majiteľovi priestor na naozaj veľmi širokú realizáciu. Pretože dom je vhodný ako na trvalé bývanie, zároveň môže byť využívaný aj ako víkendový dom alebo na prenájom ako chalupa.

Môj tip 2: Investičný zámer 1
Využiť tento dom vzhľadom aj na jedinečnú lokalitu, v ktorej sa nachádza ako podnikateľský zámer. Celý dom na podnikanie (ubytovanie pre hosti - malý penzión s malou štýlovou kaviarničkou, vinárničkou alebo reštauráciou pre ubytovaných ale aj turistov) a vzadu na rozľahlom pozemku, rozparcelovať ho a postaviť chaty a rozpredať ich záujemcom z Nitrianskeho, Trnavského alebo Bratislavského kraja, ktorý môžu využívať služby reštaurácie alebo kaviarne, vinárne.

Môj tip 3: Investičný zámer 2
Celý dom si dokončiť na bývanie buď pre seba, alebo na ďalší predaj. A vzadu na rozľahlom pozemku rozparcelovať a rozpredať na výstavbu RD – rodinných domov prípadne menšej bytovky.
Na základe písomnej ÚPI od Obce Obyce je pri komplexnej bytovej výstavbe odporúčaná podlažnosť max. 2+1.

Som presvedčený, že toto je jedna z najlepších ponúk, ktorú sme v poslednom čase mali, preto dlho neváhajte a dohodnite si so mnou obhliadku! Som vám k dispozícii aj počas víkendov.
V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 915 79 79 79.

Maklér:

makler
Ing. Zuzana Štricová
+421 915 797 979

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti