Vyhľadajte si svoju nehnuteľnosť
V ponuke je 64 nehnuteľností.
Slnečný 3-izbový mezonet v NOVOSTAVBE - Vysoké Tatry, Dolný Smokovec
Cena:
306 525,00 €
Kraj: Prešovský kraj
Okres: Poprad
Obec: Vysoké Tatry
Ulica: Dolný Smokovec
Kategória: Byty
Druh: Mezonet
 
Podlahová plocha: 102 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 3
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 7123
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predaj nových bytov vo Vysokých Tatrách za výhodné predpredajové ceny.

Bytový dom “POD LESOM“ je projekt novostavby v Dolnom Smokovci, ktorej výsledkom bude 17 dvoj- až štvor-izbových bytov rozložených na troch podlažiach a podkroví, a na prízemí bude 1 komerčný priestor. Súčasťou objektu bude aj 20 garážových státí na prvom podzemnom podlaží a 13 parkovacích miest pred bytovým domom. Každý byt má balkón a vlastný sklad a je možné kúpiť si aj garážové státie v podzemnej garáži na 1. podzemnom podlaží.

Byty sú predávané ako holobyty s dokončenými omietkami, potermi a rozvodmi inštalácií. Byty majú hliníkové okná s trojsklami a akustické, protipožiarne, bezpečnostné vstupné dvere do bytu. Kúrenie je decentralizované elektrické podlahové s wifi hlavným termostatom ovládané cez internet. Byty majú vlastný ohrev teplej vody a rekuperačnú stenovú vetraciu jednotku nastaviteľnú cez wifi. Partnerská spoločnosť developera Sunmass ponúka majiteľovi dokončenie interiéru bytu na kľúč.

Bytový dom ponúka Smart riešenia, kde pomocou aplikácie v telefóne bude možné napr. využívať službu elektronického vrátnika, odomykať dvere, nastavovať kúrenie a pod.

3-izbový mezonet č. 303 sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží a podkroví bytového domu s celkovou rozlohou 101,7 m². Dispozične pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálenskou časťou na prízemí a 2 spálňami v podkroví. Má balkón o výmere 9,03 m2, vlastný sklad a je možné kúpiť si aj garážové státie v podzemnej garáži.

Investícia má veľmi priaznivý splátkový kalendár, kde kupujúci platí iba 20% z kúpnej ceny po uzatvorení Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve a 80% po kolaudácii. Projekt ponúka možnosť získania výhodnej hypotéky so založením kupovanej nehnuteľnosti. Je vhodná na celoročné aj rekreačné bývanie. Navyše, hodnota nehnuteľnosti vo Vysokých Tatrách každoročne rastie.

Plánovaný termín dokončenia bytového domu je jún 2022.

Dolný Smokovec je mestskou časťou mesta Vysoké Tatry a práve táto exkluzívna poloha pod Tatrami ponúka bohaté možnosti turistického, lyžiarskeho a rekreačného vyžitia. V tejto oblasti nájde majiteľ pokojné bývanie v tichej lokalite, a zároveň výbornú dostupnosť do viacerých centier turistického ruchu v Tatrách ako Tatranská Lomnica, Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso.

cena je uvedená s DPH, pri kúpa na platcu, možný odpočet DPH.

Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o. alebo na tel.č. +421 915 79 79 79.

Maklér:

makler
Mgr. Dušan Štric
+421 915 79 79 79

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti