Vyhľadajte si svoju nehnuteľnosť
V ponuke je 79 nehnuteľností.
REZERVOVANÉ - DVA APARTMÁNY v oddychovom areáli Hrabovo na PREDAJ - Ružomberok - Fatrapark
Cena:
150 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Ružomberok
Obec: Ružomberok
Ulica: Hrabovská dolina
Kategória: Byty
Druh: Apartmán
 
Podlahová plocha: 72 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 1
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: garážové státie
ID inzerátu: 7090
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 1-izbový a 2-izbový apartmán nachádzajúce sa na 1.poschodí bytového apartmánového domu FatraPark, v športovom a oddychovom areáli Hrabovo.
Dvojizbový byt má rozlohu 45,70 m2 a pozostáva z dvoch obytných miestností a príslušenstva. Príslušenstvom bytu je kuchyňa, kúpeľňa s WC, predsieň a balkón .
Jednoizbový byt s celkovou podlahovou plochou 26,30 m2 pozostáva z izby s kuchynským kútom, kúpeľňe s WC, chodby.

Byty majú spoločnú chodbu. Vykurovanie bytov je elektrickými konvertormi a krbom s teplovzdušnou vložkou, ohrev teplej vody je elektrickým bojlerom. Okná sú drevené, eurookná, podlahy sú laminátové plávajúc s kombinované s keramickou dlažbou. V kuchyni je kuchynská linka na báze dreva, nerezový drez, páková nerezová batéria, elektrický šporák s keramickou platňou, odsávač pár, keramický obklad okolo kuchynskej linky. V kúpeľni je samostatný sprchovací kút s keramickým obkladom, keramický obklad, WC so zabudovanou nádržkou, umývadlo, pákové vodovodné nerezové batérie.
K bytu prislúcha aj vlastné parkovacie miesto v suteréne apartmánového domu a pivnica. Oba byty sú vo výbornom stave, sú ideálne na rekreačné využitie, no vhodné aj na trvalé bývanie.

Apartmány je možné vyťažovať bez obmedzení, alebo ich majiteľ môže zaradiť do vyťažovacieho programu.

zálohové platby:
1-izbový apartmán – 104.5Eur,
2-izbový apartmán – 122.23Eur

FatraPark je 3-podlažný apartmánový dom s obytným podkrovím. Celkove sa v dome nachádza asi 55 bytov. V apartmánovom dome sa nachádza recepcia s vrátnicou, výťah, sklady, lyžiarne aj vonkajší kamerový systém. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti priehrady a kabínkovej lanovky, hotela Hrabovo a ostatných apartmánových domov a chát nachádzajúcich sa v Hrabovskej doline. Hrabovo a Malino Brdo patria medzi najvyhľadávanejšie turistické, športové a rekreačné miesta v okresnom meste Ružomberok a jeho okolí.

Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o. alebo na tel. č. +421 905 759 079.

Maklér:

makler
Mgr. Dušan Štric
+421 905 759 079

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti