Vyhľadajte si svoju nehnuteľnosť
V ponuke je 72 nehnuteľností.
DVA APARTMÁNY v oddychovom areáli Hrabovo na PREDAJ - Ružomberok - Fatrapark
Cena:
150 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Ružomberok
Obec: Ružomberok
Ulica: Hrabovská dolina
Kategória: Byty
Druh: Apartmán
 
Podlahová plocha: 72 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 1
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: garážové státie
ID inzerátu: 7090
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 1-izbový a 2-izbový apartmán nachádzajúce sa na 1.poschodí bytového apartmánového domu FatraPark, v športovom a oddychovom areáli Hrabovo.
Dvojizbový byt má rozlohu 45,70 m2 a pozostáva z dvoch obytných miestností a príslušenstva. Príslušenstvom bytu je kuchyňa, kúpeľňa s WC, predsieň a balkón .
Jednoizbový byt s celkovou podlahovou plochou 26,30 m2 pozostáva z izby s kuchynským kútom, kúpeľňe s WC, chodby.

Byty majú spoločnú chodbu. Vykurovanie bytov je elektrickými konvertormi a krbom s teplovzdušnou vložkou, ohrev teplej vody je elektrickým bojlerom. Okná sú drevené, eurookná, podlahy sú laminátové plávajúc s kombinované s keramickou dlažbou. V kuchyni je kuchynská linka na báze dreva, nerezový drez, páková nerezová batéria, elektrický šporák s keramickou platňou, odsávač pár, keramický obklad okolo kuchynskej linky. V kúpeľni je samostatný sprchovací kút s keramickým obkladom, keramický obklad, WC so zabudovanou nádržkou, umývadlo, pákové vodovodné nerezové batérie.
K bytu prislúcha aj vlastné parkovacie miesto v suteréne apartmánového domu a pivnica. Oba byty sú vo výbornom stave, sú ideálne na rekreačné využitie, no vhodné aj na trvalé bývanie.

Apartmány je možné vyťažovať bez obmedzení, alebo ich majiteľ môže zaradiť do programu a vyťažovateľ - spoločnosť FatraLiptov vypláca výnos majiteľovi 60% z tržby.

zálohové platby:
1-izbový apartmán – 104.5Eur,
2-izbový apartmán – 122.23Eur

FatraPark je 3-podlažný apartmánový dom s obytným podkrovím. Celkove sa v dome nachádza asi 55 bytov. V apartmánovom dome sa nachádza recepcia s vrátnicou, výťah, sklady, lyžiarne aj vonkajší kamerový systém. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti priehrady a kabínkovej lanovky, hotela Hrabovo a ostatných apartmánových domov a chát nachádzajúcich sa v Hrabovskej doline. Hrabovo a Malino Brdo patria medzi najvyhľadávanejšie turistické, športové a rekreačné miesta v okresnom meste Ružomberok a jeho okolí.

Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o. alebo na tel. č. +421 905 759 079.

Maklér:

makler
Mgr. Dušan Štric
+421 905 759 079

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti